Çeşitli ürün ve eşyalar için uzun ya da kısa mesafeli nakliye işlemlerini sağlamakta olan firmamız, bunun yanı sıra kasa nakliyat – kasa nakliye seçeneklerine de yer vermektedir. Genel olarak para saklamak ve bu paraların güvenli bölgelerde korunabilmesi amacı ile kullanılmakta olan çelik kasalar için ayrıcalıklı olan kasa nakliyat – kasa nakliye hizmetlerinde, palet ve trans palet araçları yaygın olarak kullanılmaktadır. Çünkü oldukça ağır olan bu ürünler, insan gücü ile kaldırılması mümkün olmayan eşyalar arasında yer almaktadır.

Aynı zamanda içerisinde belge ya da çeşitli önemli bilgilerinde yer almış olabilecek olduğu ürünler için sunmuş olduğumuz kasa nakliyat – kasa nakliye hizmetleri, ülkemizin tüm şehir ve ilçeleri için uzman kadro tarafından sunulmaktadır. Büyük boyutlu ve ağır yükteki çelik kasalar için sağlanmakta olan kasa nakliyesi işlemlerinde, zarar gelmemesi ve sorunsuz olarak yeni adreslere taşınabilmesi adına kamyon ya da tır gibi araçlara da yer vermekteyiz. Oldukça dikkatli ve titiz bir çalışma içerisinde gerçekleştirilmesi gereken kasa nakliyesi işlemleri için, daha önce bu alanda deneyimli olan personellerin olmasına özen gösterilmelidir.

Özel malzemeler ile birlikte kasa nakliyesi taşıma işlemleri için üretilmiş olan kazık malzemelerinin kullanımına özen gösteren firmamız, askı malzemeleri le birlikte daha güvenilir çelik kasa taşıma işlemlerine de yer vermektedir. Belirtilen süre aralıklarında ürünlerin teslim edilmiş olduğu çelik kasa taşıma işlemlerinde, adreslerin daha kolay bulunabilmesi içinde navigasyon cihazlarından yaygın olarak yardım alınmaktadır. Farklı boyutlu ve ağırlıktaki ürünlerin yer almış olduğu çelik kasa taşıma hizmetlerinde, yol mesafesi ve ürünlerin özelliklerine göre farklı ücretler yer almaktadır.