Written by nakliyat

Ankara Askılı Tekstil Taşımacılık

Özel gün ve gecelerde giyilmek üzere imal edilen çok sayıda kıyafetler bulunmaktadır. Özel kumaş ve malzemeler ile birlikte kıyafet üretimi sağlayan tekstil firmaları, bu kıyafetleri farklı şehirlerdeki saygıdeğer müşterilerine üretildikleri şıklık ve düzgünlüğü ile göndermek istemektedir. Ancak bu işler için bilinen kargoların tercih edilmesi durumunda, kıyafet ve elbiselerde hasar ve kırışıklıklar maalesef yaygın olarak meydana gelmekte ve sadece müşteriler değil aynı zamanda  tekstil firmaları da mağduriyet yaşamaktadır.

Söz konusu olan olumsuz durumların oluşmaması adına hizmet veren firmamız, askılı tekstil taşımacılığı işlemleri sayesinde sorunsuz kıyafet taşınmasını sağlamaktadır. Özel araçlarımız sayesinde kaliteli çözümler ile sunmuş olduğumuz askılı tekstil taşımacılığı hizmetleri, özel olarak yıkama ve ütüleme işlemi sağlayan kuru temizleme firmaları içinde avantajlıdır. Kamyonet ve tır araçlarımızda yer alan özel askılıklar sayesinde, ilk günkü gibi sorunsuz olarak sunulan askılı tekstil taşımacılığı hizmetlerinde, yol mesafesi ve kıyafetlerin sayısına göre farklı fiyatlar yer almaktadır. Türkiye’nin tüm bölgeleri için gerçekleştirilmekte olan askılı tekstil taşıma hizmeti işinde profesyonel kadromuz tarafınca sağlanmaktadır.

Sektörde uzun yıllar askılı tekstil taşıma hizmeti sunan firmamız, fiyatlar konusunda daha tutumlu olmakta ve piyasanın altındaki ücret ile birlikte askılı tekstil taşıma hizmeti işlemlerini gerçekleştirmektedir. Uzun ya da kısa mesafe fark etmeksizin zamanında teslim ayrıcalığı ile sunduğumuz askılı tekstil taşımacılığı hizmetimizde, kıyafet ve elbiseler için özel ambalajlara yer verilmektedir. Aynı zamanda kıyafetlerde yer alan renklerin solmaması ve kaybolmaması içinde özel alanlar belirlenerek sunulan askılı tekstil taşımacılığı hizmetlerinde, kıyafetlerin daha iyi kokması içinde özel parfümler kullanılmaktadır. Belirlenen süre aralıklarında yeni adreslerine ulaştırılması, ancak o süreler için güvenli alanlarda bekletilmesi gereken kıyafetler içinde sunulan askılı tekstil taşımacılığı hizmetleri için, depolama işlemlerine de yer vermekteyiz.

whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)