Written by nakliyat

Ankara Antika Eşya Taşımacılığı

İnsanlar arasında, maddi ve manevi açıdan en değerli eşyalar arasında gösterilen antika eşyalar, uzun yıllar sonucunda güvenli alanlarda saklanmaktadır. Güvenli alan denince akla ilk olarak ev ya da farklı yapı alanları gelmektedir. Ancak piyano, tablo, sanat eseri ya da enstrüman gibi antika eşyaların, antika eşya taşımacılık sırasında zarar görmemesi için özel dikkat gerekmektedir. Bu tür değerli eşyalar için sağlamış olduğumuz antika eşya taşımacılık hizmet ayrıcalıklarımızda, asansör makinelerine yer verilmektedir.

Buna göre 10 ya da daha fazla katlı yapılardan indirilmesi ya da çıkarılması gereken antika eşyaların, herhangi bir zarar görmemesi ya da çizilmemesi antika eşya taşımacılık hizmetlerimiz ile mümkün hale getirilmektedir. İlk olarak antika eşya taşımacılığı sırasında, eşyaların sağlam ve dayanıklı paketlere koyulması ve özel ambalajlar ile sarılması mümkün hale getirilmektedir. Büyük boyutlu, ağır ve değerli eşyalar için tercih edilen asansör makineler, antika eşya taşımacılığı sırasında, eşyaların kısa süre içerisinde inmesine imkân tanımaktadır.

İndirilen eşyalar daha sonra özel araçlara koyulmakta ve antika eşya taşımacılığı sırasında araçta meydana gelecek sarsıntılara karşı, sağlam ipler ile eşyalar birbirine bağlanarak, sıkılaştırılmaktadır. Daha sonra yeni adrese getirilen antika eşya taşıma durumlarında, kurulum ya da montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Uzun yıllar tecrübeye dayalı olarak sunulmakta olan antika eşya taşıma hizmetleri, şehirlerarası olarak sorunsuz şekilde sunulmaktadır. İşinde deneyimli ve eşyalara kendi gözü gibi bakan personellerimiz tarafınca gerçekleştirilen antika eşya taşıma hizmetlerinde, kişilerin daha memnun kalabilmesi adına titiz bir çalışma yürütülmektedir. Böylelikle antika eşya taşıma hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin istedikleri eşyaları istedikleri zamanda arzu ettikleri yerde hazır edilmektedir. Bu sayede hem zamandan tasarruf edilmekte hem de müşterilerimizin özel önem verdikleri nitelikli antika eşyaları ekonomik olarak istedikleri yere taşınmaktadır.

whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)