Ekspertiz Hizmetleri

Evden eve taşımacılık işlemlerinde herhangi bir sorun ile uğraşılmak istenmiyorsa, ekspertiz hizmetleri alınabilir. Bu hizmetler sayesinde, taşımacılık ve nakliyat işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bu alanda hizmet vermekte olan bir firma olarak, daima kaliteli ekspertiz hizmetleri vermeye çalışmaktayız.

Alanında uzman kişilerin görev aldığı ekspertiz hizmetleri Ankara bölgesinde yer alan firmamız Ünal Kardeşler Nakliyat tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız tarafından yollan ekspertizler, eşyaları incelemek üzere yollanmaktadır. Eşyaların ve konumlarının incelendiği ekspertiz hizmetleri Ankara firması olarak faaliyet göstermekte olan nakliyat firmamız, müşterileriyle görüşme yaparak taşıma yapılacak eşyaların büyüklüğünü, durumunu, türünü ve hacmini incelemektedir. Taşınılacak konumlar göz önüne alınarak bir taşıma planı ortaya çıkartılır. Taşıma işlemi sırasında kullanılacak olan malzemeler, taşımada kaç kişinin görev alacağı, hangi tip taşıma gerçekleştirileceği ve demonte veya monte edilecek eşyalar varsa, kaç marangozun görev alacağı belirlenmektedir.

İnceleme işlemleri sona erdiğinde müşteriler, bu belirlemeler doğrultusunda ekspertiz hizmetleri kapsamında bilgilendirilmektedir. Anlaşma sağlandığı takdirde, ekspertiz hizmetleri Ankara firmamız tarafından eksiksiz bir şekilde hizmet verilmeye başlanacaktır. Ankara bölgesinde deneyimli ekibiyle hizmet vermekte olan Ünal Kardeşler Nakliyat olarak, müşteri memnuniyetine son derece önem vermekteyiz.

Taşıma öncesi alacağınız ekspertiz hizmeti, eşyalarınızın korunmasına yardımcı olacaktır. Planlı ve programlı bir şekilde çalışan firmamız, bu alandaki çalışmalarına oldukça önem vermektedir. Yapılan planlı çalışmalar sayesinde, eşyaların zamanında teslim edilmesi sağlanmaktadır. Kaliteli ve güvenli ekspertiz hizmetleri için firmamızı tercih edebilirsiniz.