Güvenli Şekilde Fabrika Nakliyat Ve Taşımacılığı

Nakliyat sektöründe öncü firmalar arasında yer alan firmamız güvenli ve kaliteli fabrika taşımacılığı hizmetini özenle sunmaktadır. Nakliyat konusunda eğitimli ve uzman personellerimiz ile özel taşıma ekipmanlarımız da hizmetinizdedir. Fabrika taşımacılık Ankara ilindeki ve çevre illerdeki nakliyat işleri için her aşaması sigorta kapsamına alınan bir hizmeti sizlere sunuyoruz.

Ünal Kardeşler Nakliyat firması olarak bizler fabrika taşımacılık Ankara ilinde kendimizi kanıtlamış bir firmayız. İş güvenliği ve nakliyat ile ilgili tedbirleri aldıktan sonra öncelikle fabrikadaki makinaları ve eşyaların paketlenerek yüklenmesi gereklidir. Fabrika taşımacılığı yaparken dikkat ettiğimiz en önemli husus makinaların ve eşyaların nasıl taşınacağının planlanması ve firma sahipleri ile uygun bir koordinasyonu sağlamaktır. Tüm eşyaların dikkatle demonte edilmesi ve nakil işlemleri gerçekleştirildikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilerek uzman ekibimiz tarafından özenle yerleştirilmektedir.

Ofis departmanı içerisindeki mobilyalarınız da itinalı bir şekilde ambalajlanır ve özenle araçlara taşınır. Ofis içerisindeki elektronik malzemeler ve cihazlar ise uzman ekip arkadaşlarımızca sökülerek ambalajlanır ve nakliye edilen yerde montajı yapılır. Bilgisayar ve diğer elektronik cihazlar özel şişme naylonlar ile ambalajlanır ve zarar görmemesi için ithal pet graft kağıtları ve baloncuklu naylonlarla sarılarak muhafaza ve nakliyesi gerçekleştirilir.

Fabrika taşımacılık Ankara ilinin tüm ilçelerinde ve diğer illerde firmamız tarafından özenle yapılan profesyonel bir nakliye hizmetidir. Firmamız fabrika taşımacılığı hizmetini gerçekleştirmeden önceki ve sonraki süreçte büyük bir titizlikle çalışarak herhangi bir kayıp, kırılma veya farklı bir olay yaşanmamasını sağlayan profesyonelliktedir.