Askılı Tekstil Taşımacılık Hizmeti

Firmamız tekstil ürünlerinin nakliyesinde askılı tekstil taşımacılığı ile en iyi hizmeti sunma gayreti içerisindedir. Ürünler tekstil üretim yerlerinden askılarıyla teslim alınır ve nakliye araçlarımızın içerisinde bulunan delikli ve ayarlanabilir sistem sayesinde askılarıyla birlikte teslim noktasına götürülür. Bu şekilde yapılan askılı tekstil taşımacılığı sayesinde ürünlerde her hangi bir kırışma ve bozulma olmaz. Ürünlerde kat izi oluşmaz ve yeniden ütü yapılması gerekmez. Ürünler bu şekilde üretim yerinden çıktığı haliyle muhafaza edilir.

Firmamız uzman kadrosu ve donanımlı araçları ile tekstil taşımacılığı ve askılı taşımacılık hizmetleri vermektedir. Şehir içi ve dışı tekstil taşımacılığı ve askılı taşımacılık hizmetleri ile ürünler zamanında teslim edilir. Tekstil ürünleri, yüksekliği ayarlanabilir askılara asılarak taşındığından yeniden ütü yapılması gerekmez. Sistem sayesinde teslim edildiği gibi satışa sunulabilir. Firmamız askılı tekstil taşımacılık Ankara hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.

Firmamız tekstil taşımacılığı ve askılı taşımacılık hizmetleri ile haftanın her günü kesintisiz hizmet sunmaktadır. Ünal Kardeşler Nakliyat olarak askılı tekstil taşımacılık Ankara ve çevresinde hizmet verdiğimiz gibi şehirlerarası askılı tekstil taşımacılığı da yapmaktayız. Her türlü tekstil ürünü 7/24 ulaşılabilirlik ile askılı tekstil taşımacılığı hizmetimiz çerçevesinde zamanında teslim edilir. Ünal Kardeşler Nakliyat olarak askılı tekstil taşımacılık Ankara ve diğer şehirlere nakliye hizmetlerini güvenle gerçekleştirmekteyiz. Kutulama sistemine göre birçok avantajlı olan askılı taşımacılık sistemlerimiz firmamızın güvencesi ile müşterilerimizin haftanın her günü ve saati hizmetindedir.