Güvenli Antika Eşya Taşımacılığı Hizmeti

Antika eşya taşımacılığı Ankara ilinde hizmet verilen nakliye hizmetlerinin en önemlisidir. Firmamız Ünal Kardeşler Nakliyat olarak sanat eseri antika eşya taşımacılık hizmetini özenle sunmaktadır. Gerek maddi ve gerekse manevi değeri olan antika eşyalar bireysel veya kurumsal müşterilerimizin bizlere olan emanetidir. Nakliye işini yapan personellerimizi taşınılan eşyayı çok önemseyerek ve değer vererek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için kusursuz bir şekilde çalışmaktadır.

Sektörde antika eşya taşımacılığı Ankara ve çevresinde hizmet veren firmalardan farklı olan firmamız, sanat eseri antika eşya taşımacılık işi için özel olarak tasarlanan taşıma sistemleri, nakliye ekipmanları ve farklı ambalaj malzemeleri ile çalışmaktadır. Nakliye esnasında en küçük bir eşyaya dahi hiçbir zarar gelmeden özel sigorta kapsamında eşyalarınızın taşımacılığını yapan uzman ekibimiz, eğitimli ve donanımlı personellerden oluşmaktadır.

Antika eşya taşımacılığı Ankara ve çevresindeki illere nakliye için giden eksperimizi eşyalarınızı taşıyacak uygun ekipmanları belirlerken eşyaların hangi araçlar ile nasıl taşınacağının belirlenmesini, antika eşyalara gerekli olan sigorta değerinin de hesaplanmasını sağlamaktadır. Öncelikle sanat eseri antika eşya taşımacılık hizmetinde demonte yapılması gerektiğinde çok önemli bir süreç söz konusudur. Kendi bünyemizde çalışan marangozlarımız ve uzman personellerimiz tarafından demonte aşamalarının yapılması özenle gerçekleştirilmektedir.

Demonte aşaması yapılan eşyaya özel ambalajlama yapıldıktan sonra elamanlarımız tarafından eşyalarınız araca götürülür ve dikkatle yerleştirilir. Genelde antika eşyaların taşımacılığında havalı naylon, kraft kağıt, köpüklü koliler, streç filmler ve bant gibi dayanıklı ambalaj malzemeleri kullanmaktayız.