Written by nakliyat

Ankara Fabrika Taşımacılığı

Dünyanın çeşitli bölgelerinde olduğu kadar, ülkemizde de pek çok farklı alanlar doğrultusunda hizmet veren fabrikalar bulunmaktadır. Otomobil, ilaç, gıda ve tencere gibi üretimler sağlamakta olan fabrikalar, daha fazla alan açmak ve ayrıca daha çok üretim yapabilmek için adres değiştirmek istemektedir. Buna göre çok detaylı ve titiz bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken fabrika taşımacılığı için alanında uzman nakliye firmalarının tercih edilmesine özen gösterilmelidir.

Uzun yıllar güvenli ve kaliteli çözümler ile birlikte sağlamış olduğumuz fabrika taşımacılığı hizmetlerinde, bilgisayar sistemli makine ve malzemelerin sorunsuz olarak taşınabilmesi için büyük tır ve kamyon araçlarını yaygın olarak tercih etmekteyiz. Türkiye’nin her türlü il ve ilçeleri için sunmuş olduğumuz fabrika taşımacılığı işlemlerinde makineler, sağlam malzemeler ile sarılmakta ve korunmaktadır. Farklı konular üzerinde hizmet veren firmalar için sunmuş olduğumuz kurumsal fabrika taşımacılığı hizmetlerimizde, tüm önlemler alınmakta ve yeni işyeri adreslerine nakliyeler gerçekleştirilmektedir.

Makinelerin yanı sıra, ofis ve büro alanlarında yer alan önemli belge ve evrakların yer aldığı ürünlerde, özel kutu ambalajları ile korunmaktadır. Çok ağır yükteki eşya ve makineler için kurumsal fabrika taşımacılığı hizmeti sunan firmamız, bu ürünleri forklift ve palet araçları ile sorunsuz olarak taşımakta ve araçlara ya da yeni işyeri adreslerine yüklemektedirler. Zamanın çok kıymetli olduğu günümüzde  üretim araçlarınızın ve ürünlerinizin  istenilen zamanda istenilen yerde hazır edilmesi için profesyonel kadromuz ve uygun nakliye araçlarımızla kurumsal  fabrika taşımacılığı alanında size hizmet vermek için hazırız.

Sektörde uzun yıllar sorunsuz olarak sağlamakta olduğumuz kurumsal fabrika taşımacılığı ayrıcalıklarında, mutlu müşteri ilkesi ile hareket edilmekte ve işyeri nakliyatı işlemlerini zamanında teslim imkânları ile sunmaktadır. Ayrıca yeni adreslerin tespit edilebilmesi adına, bölgeye hâkim olan kadromuz ile sunulan fabrika nakliyatı hizmetlerimizde, taşınacak olan eşya ve makineler için ayrı ücretler sunulmaktadır. En deneyimli ve güler yüzlü personellerimiz tarafınca gerçekleştirilen fabrika nakliyatı hizmetlerimiz, uzun ya da kısa mesafe fark etmeksizin gerçekleştirilmektedir.

whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)