Written by nakliyat

Ankara Parsiyel Yük Nakliyesi

Aynı yol mevkiinde olan Türkiye içindeki firmaların elde etmek istediği ürünlerin nakliyesine  taşımacılıkla lojistik destek sunulması parsiyel yük taşımacılığı olarak bilinmektedir. Parsiyel nakliye araç tam dolmadığı için farklı firmalarında yükünü taşıdığına istinaden bir nevi zaman ve enerji tasarrufu yapmaya fayda sunar. Yurtiçi parsiyel taşımacılık yaparken aracın aldığı yük hacimsel olarak hesaplanarak yerleştirilir. Bu durum taşımacılığın hizmet türüne göre daha büyük ya da küçük yükler için parsiyel nakliye yapılması durumlarında değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda parsiyel yük taşımacılığı hizmetinden yararlanan kişiler daha avantajlı imkanları kullanmış olurlar. Yurt dışı ve yurtiçi parsiyel taşımacılık hizmetleri bu imkanlar sayesinde her geçen gün artmaktadır.

a-Parsiyel Yük Nakliyesi Türleri Nelerdir?

Parsiyel yük taşımacılığı yurt içi ve yurt dışı olarak, hava, deniz, kara ve demir yolu taşımacılık imkanlarından yararlanarak parsiyel nakliye hizmetlerini sunmaktadır. Kullanılan aracın büyüklüğüne göre, aracın hacmi ve yüklenecek yüklerin indirilecek sırasına göre ayarlandıktan sonra, hacimlerinin öğrenilmesiyle araçlara yükler eklenir ardından hizmet eksiksiz olarak sunulmak adına yola çıkartılır.

b-Parsiyel Yük Nakliyesi Avantajları Nelerdir?

Ülke içinde ve dışında verilen bu hizmetin en büyük avantajı, farklı firmalar tarafından ortak kiralanan lojistik imkanı sunulduğu için daha ekonomik bir hizmetten yararlanılma sağlanır. Bu sayede özellikle yurtiçi parsiyel taşımacılık hizmetlerinden yararlanan kişiler daha avantajlı bir lojistik desteği almış olur. Güvenilir lojistik firmalarıyla bu hizmetten yararlanıldığında, yük, parça yük ya da eşya taşımacılığında daha iyi hizmet kalitesine ulaşılmış olacaktır.

Anlatıldığı şekilde hızlı, kaliteli, ekonomik hizmeti alabilmeniz için, her zaman hazır olan araçlarımızla ve istenilen saat ve yerde ürünleriniz tarafımızdan  hazır edildiğinden, siz de diğer müşterilerimiz gibi parsiyel yük taşımacılık sistemimizden azami faydayı sağlamanın huzuruyla yüklerinizi gönderip alabileceksiniz.

Bu sayede hem zamandan hem de ekonomik olarak tasarruf etmiş olacak ve iki kere kazanacaksınız.!!

 

whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)