Written by nakliyat

Ankara Parsiyel Yük Nakliyesi

Aynı yol mevkiinde olan Türkiye içindeki firmaların elde etmek istediği ürünlerin nakliyesine  taşımacılıkla lojistik destek sunulması parsiyel yük taşımacılığı olarak bilinmektedir. Parsiyel nakliye araç tam dolmadığı için farklı firmalarında yükünü taşıdığına istinaden bir nevi zaman ve enerji tasarrufu yapmaya fayda sunar. Yurtiçi parsiyel taşımacılık yaparken aracın aldığı yük hacimsel olarak hesaplanarak yerleştirilir. Bu durum taşımacılığın hizmet türüne göre daha büyük ya da küçük yükler için parsiyel nakliye yapılması durumlarında değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda parsiyel yük taşımacılığı hizmetinden yararlanan kişiler daha avantajlı imkanları kullanmış olurlar. Yurt dışı ve yurtiçi parsiyel taşımacılık hizmetleri bu imkanlar sayesinde her geçen gün artmaktadır.

a-Parsiyel Yük Nakliyesi Türleri Nelerdir?

Parsiyel yük taşımacılığı yurt içi ve yurt dışı olarak, hava, deniz, kara ve demir yolu taşımacılık imkanlarından yararlanarak parsiyel nakliye hizmetlerini sunmaktadır. Kullanılan aracın büyüklüğüne göre, aracın hacmi ve yüklenecek yüklerin indirilecek sırasına göre ayarlandıktan sonra, hacimlerinin öğrenilmesiyle araçlara yükler eklenir ardından hizmet eksiksiz olarak sunulmak adına yola çıkartılır.

b-Parsiyel Yük Nakliyesi Avantajları Nelerdir?

Ülke içinde ve dışında verilen bu hizmetin en büyük avantajı, farklı firmalar tarafından ortak kiralanan lojistik imkanı sunulduğu için daha ekonomik bir hizmetten yararlanılma sağlanır. Bu sayede özellikle yurtiçi parsiyel taşımacılık hizmetlerinden yararlanan kişiler daha avantajlı bir lojistik desteği almış olur. Güvenilir lojistik firmalarıyla bu hizmetten yararlanıldığında, yük, parça yük ya da eşya taşımacılığında daha iyi hizmet kalitesine ulaşılmış olacaktır.

Anlatıldığı şekilde hızlı, kaliteli, ekonomik hizmeti alabilmeniz için, her zaman hazır olan araçlarımızla ve istenilen saat ve yerde ürünleriniz tarafımızdan  hazır edildiğinden, siz de diğer müşterilerimiz gibi parsiyel yük taşımacılık sistemimizden azami faydayı sağlamanın huzuruyla yüklerinizi gönderip alabileceksiniz.

Bu sayede hem zamandan hem de ekonomik olarak tasarruf etmiş olacak ve iki kere kazanacaksınız.!!

 

Written by nakliyat

Ankara Askılı Tekstil Taşımacılık

Özel gün ve gecelerde giyilmek üzere imal edilen çok sayıda kıyafetler bulunmaktadır. Özel kumaş ve malzemeler ile birlikte kıyafet üretimi sağlayan tekstil firmaları, bu kıyafetleri farklı şehirlerdeki saygıdeğer müşterilerine üretildikleri şıklık ve düzgünlüğü ile göndermek istemektedir. Ancak bu işler için bilinen kargoların tercih edilmesi durumunda, kıyafet ve elbiselerde hasar ve kırışıklıklar maalesef yaygın olarak meydana gelmekte ve sadece müşteriler değil aynı zamanda  tekstil firmaları da mağduriyet yaşamaktadır.

Söz konusu olan olumsuz durumların oluşmaması adına hizmet veren firmamız, askılı tekstil taşımacılığı işlemleri sayesinde sorunsuz kıyafet taşınmasını sağlamaktadır. Özel araçlarımız sayesinde kaliteli çözümler ile sunmuş olduğumuz askılı tekstil taşımacılığı hizmetleri, özel olarak yıkama ve ütüleme işlemi sağlayan kuru temizleme firmaları içinde avantajlıdır. Kamyonet ve tır araçlarımızda yer alan özel askılıklar sayesinde, ilk günkü gibi sorunsuz olarak sunulan askılı tekstil taşımacılığı hizmetlerinde, yol mesafesi ve kıyafetlerin sayısına göre farklı fiyatlar yer almaktadır. Türkiye’nin tüm bölgeleri için gerçekleştirilmekte olan askılı tekstil taşıma hizmeti işinde profesyonel kadromuz tarafınca sağlanmaktadır.

Sektörde uzun yıllar askılı tekstil taşıma hizmeti sunan firmamız, fiyatlar konusunda daha tutumlu olmakta ve piyasanın altındaki ücret ile birlikte askılı tekstil taşıma hizmeti işlemlerini gerçekleştirmektedir. Uzun ya da kısa mesafe fark etmeksizin zamanında teslim ayrıcalığı ile sunduğumuz askılı tekstil taşımacılığı hizmetimizde, kıyafet ve elbiseler için özel ambalajlara yer verilmektedir. Aynı zamanda kıyafetlerde yer alan renklerin solmaması ve kaybolmaması içinde özel alanlar belirlenerek sunulan askılı tekstil taşımacılığı hizmetlerinde, kıyafetlerin daha iyi kokması içinde özel parfümler kullanılmaktadır. Belirlenen süre aralıklarında yeni adreslerine ulaştırılması, ancak o süreler için güvenli alanlarda bekletilmesi gereken kıyafetler içinde sunulan askılı tekstil taşımacılığı hizmetleri için, depolama işlemlerine de yer vermekteyiz.

Written by nakliyat

Ankara Nakliyat

Firmamız taşımacılık ve nakliye alanlarında Ankara şehrinde siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermektedir.

Bize ulaşmak için 0312 316 60 04 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Written by nakliyat

Beypazarı Nakliyat

Firmamız taşımacılık ve nakliye alanlarında Ankara’nın Beypazarı ilçesinde siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermektedir.

Bize ulaşmak için 0312 316 60 04 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Written by nakliyat

Altındağ Nakliyat

Firmamız taşımacılık ve nakliye alanlarında Ankara’nın Altındağ ilçesinde siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermektedir.

Bize ulaşmak için 0312 316 60 04 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Written by nakliyat

Akyurt Nakliyat

Firmamız taşımacılık ve nakliye alanlarında Ankara’nın Akyurt ilçesinde siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermektedir.

Bize ulaşmak için 0312 316 60 04 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)