Written by nakliyat

Ankara Liftli Kamyon Hizmetleri

Liftli Kamyon Hizmetleri

Asansörlü taşımacılık adı verilen liftli kamyon taşımacılığı insan gücü ile yüklenmesi mümkün olmayan, düşürülmesi veya çarpması durumunda zarar görebilecek, kırılabilecek veya arıza meydana gelebilecek eşyalarınızın araçlarımızın arkasına lift (asansör) yardımıyla yüklenmesi ve nakliyesinin gerçekleştirilmesi işlemidir. Hidrolik liftli kamyon taşımacılığı sayesinde eşyalarınız araçlarımızda bulunan transpalet yardımıyla kamyonlarımıza yüklenmektedir. Liftli taşımacılık ile eşyaları yüklemek ve onları indirmek için ekstra ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Sadece nakliyat ücretini ödediğiniz yüklerinizi istediğiniz yere güvenle ve sigortalı olarak taşıyoruz.

Liftli Taşımacılık İle Verdiğimiz Hizmetlerimiz Nelerdir?

Hassas Cihaz, Atm Bankamatik, Paletli Yükler, Medikal ve Tıbbi Cihazlar, Güç Kaynağı, UPS ve Jeneratör, Çelik Para Kasaları, Tekstil Makineleri, Ses, Işık ve Sahne Sistemleri, Özel, Değerli ve Hassas Malzemeler, PC Sistemleri, Hastane Malzemeleri, Dekor ve Stand, Kongre Taşımacılığı, Catering Hizmetleri, Piyano Taşımacılığı, Deniz Motor Taşımacılığı, Ofis ve Büro Malzemeleri, Evden Eve Nakliyat, Parsiyel Taşıma, Depo Hizmetleri, Valiz Taşımacılığı, Lojistik Destek Taşımacılığı ve Dağıtımları konusunda liftli kamyon taşımacılığı gerçekleştiriyoruz.

Liftli Kamyon Taşımacılığını Nasıl Yapıyoruz?

Paletli yüklerinizi transpalet yardımıyla lftli kamyonlarımızın ve liftli kamyonetlerimizin içine güvenli bir alıyoruz ve Spanzet (gerdirme kayışları) yardımıyla yüklerinizi veya cihazlarınızi oldukça sağlam bir şekilde sabitliyoruz. Ürünlerinizi sigortalı şekilde liftli taşımacılık ile dilediğiniz yere taşıyoruz.

Liftli Kamyon Taşımacılığının Avantajları Nelerdir?

Taşıma işlemleri sayesinde ekstra asansör, vinç ya da forklift ücreti ödemek zorunda kalmazsınız. Her türlü makineler, teçhizatlar, stand, fuar ürünleri, kasa ve piyano gibi ağır, büyük ebatlı ve hassas eşyalarınızın güvenli taşınması mümkün olmaktadır. El yardımı ile taşınması olanaklı olmayan ağır ve büyük eşyaların taşınması sırasında yaşanabilecek kazalar ile eşyalara zarar gelmesi önlenecektir. Profesyonel liftli taşımacılık çalışmamız ile eşyalarınızın daha korunaklı şekilde araçlarla taşınmasına olanak sağlanmaktadır. Kolaylıkla yapılabilen liftli taşımacılık yüklemesi sayesinde hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf etmiş olursunuz.

 

whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)